İnternet sitemiz yenilendi

Yayınlanma Tarihi: 22 June 2011, Wednesday, 17:19 - Yorum yok
  

Ürün odaklı tasarımı ve kullanıcılarla daha çok etkileşimli yapısı ile stüdyomuzun internet sitesini yeniledik. Yenilenen tasarım ile birlikte, Kodgraf Oyun Stüdyosu hakkında daha çok bilgiye ulaşmanız mümkün; geliştirilen projeler, partnerler, eğitimler ve daha bir çok konuda site üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Site hakkında aldığımız en önemli eleştirilerden birisi, stüdyonun çalışma alanlarını ve Boğaz Harbi dışında yaptıklarını kimsenin bilmemesiydi. Biz de bu konunun üzerine giderek ürün odaklı çalıştığımız konuları ve eğitimlerimizi daha detaylı tanıtabileceğimiz bir internet sitesi ile karşınızdayız.

Ayrıca sitenin sosyal içerikleri ve yorum özelliği ile kullanıcı etkileşimi ve görüşlerine de önem verdiğimizi bir kez daha belirtmek isteriz. Umarım üzerinde vakit geçirebildiğiniz ve Kodgraf ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap verebildiğiniz bir internet sitesi olmuştur. (Görüşlerinizi bu başlık altında bekliyoruz 😉 )

Stüdyomuzun geliştirici günlükleri de derinden ve sessizce ilerliyordu. Ancak aynı yenileme işlemi orası için de gerçekleşti, Kodgraf’ta işler nasıl yürüyor, neler yapılıyor, nasıl yapılıyor merak ettikleriniz hakkında sürekli ziyaret edebileceğiniz, sohbeti bol bir ortam olması dileğiyle http://www.kodgraf.com/blog adresinden ulaşabilirsiniz.

İnternet sitemize artık http://www.kodgraf.com, http://www.kodgraf.com.tr, http://www.kodgraf.net ve http://www.kodgraf.org adreslerinin herhangi birinden ulaşabilirsiniz.
Yazıyı yorumla

Kodgraf Oyun Stüdyosu