Protector M

Protector M, görünürde, güvenlik sistemlerinde öncü Micae kameralarının Türkiye Distribütörü Bilgi Teknolojileri Ltd.’de çalışan, ancak gerçekte hırsızların korkulu rüyası, halkın da görünmeyen kahramanı olan çok başarılı bir dedektiftir.

Protector M, bir gece güvenlik üssü haline getirdiği evinde otururken bir istihbarat alır ve hırsızların çok önemli yerlere girerek, tarihi değeri olan eşyaları çalmak için plan yapmakta olduklarını öğrenir. Bunun üzerine, aynı zamanda bir hesap kitap adamı olan Protector M, hemen kolları sıvar. Yıllardır kendi evini ve bir çok yeri güvenle koruduğu Micae ve Canon kameraların, bölgeler için en uygun modellerini seçerek arabasının bagajına doldurur ve istihbarat doğrultusunda yola koyulur.

Doğru kamerayı, doğru açılarla yerleştirerek hırsızların gelebilecekleri tüm noktaları iyice hesaplar.

Üsse geri döndüğünde, tüm kameraları 7/24 uzaktan izleyebildiği, istediği günün istediği saatindeki kamera kayıtlarına erişebildiği, kameraları istediği açılarda hareket ettirebildiği, hırsızları tespit ettiği anda koordinatlarını nöbetteki güvenlik güçlerine bildirebildiği, kendisi için özel olarak geliştirilmiş Micae yazılımlarının başına geçer ve titizlikle yürüttüğü işine başlar.

Micae ve Canon kameraları, kayıt cihazları ve yazılımları sayesinde güvenliğin profesyonel bir takım işi olduğunu iyi bildiğiden, halkın güvenliği için işinin her zaman en iyisi olmayı hedefleyerek gece gündüz demeden çalışır ve maceradan maceraya atılır.

Protector M’i App Store’dan ücretsiz edinebilirsiniz.

iPad ( https://itunes.apple.com/us/app/protector-m-hd/id680505460?ls=1&mt=8 )

iPhone & iPod Touch (https://itunes.apple.com/us/app/protector-m/id684155910?ls=1&mt=8)

 

Kodgraf Oyun Stüdyosu