Boğaz Harbi’ne, Teknogirişim Sermayesi Desteği

Yayınlanma Tarihi: 8 April 2011, Friday, 10:05 - Yorum yok
  

Nisan 2008’den bu yana çalışmalarını sürdürdüğümüz, Temmuz 2009-Mayıs 2010 tarihleri arasında Microsoft İnovasyon Merkezi’nde geçen ve herhangi bir maddi destek olmadan sürdürdüğümüz 3 yılın sonunda artık mutlu sona ulaştık. 6 Nisan 2011’de, ‘2011 Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı’ çerçevesinde Boğaz Harbi, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenmeye değer bulundu ve finans sorunumuz büyük ölçüde çözülmüş oldu.

Teknogirişim desteğini kazandıktan sonra, internet sitemizden, facebook ve twitter üzerinden, forumumuzdan ve hatta telefonla bile tebrik mesajlarını ileten ve hatırlayan hatırlamayan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz.

Ayrıca projemizin, Teknogirişim Kurulu’ndaki uzmanlar tarafından, desteklenen 288 proje arasında 26. sırada olması ve 100 üzerinden 79,80 puan alarak desteklenmeye değer bulunması bizleri ayrıca sevindirmiştir. (Bkz. 2011 Teknogirişim Sermayesi Desteklenen Girişimciler Listesi)

2011 Teknogirişim Sermayesi, başta bize ve ailelerimize, daha sonra oyunu takip eden, gönül ve emek veren ve merakla bekleyen herkese hayırlı olsun.

Teknogirişim, Boğaz Harbi’nin tam sürümünün çıkması için çok büyük bir adımdır ve finans problemlerimizi büyük ölçüde çözmüştür. Şimdi şirketimizin kurulumunu yapıp, yeni ofisimizde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bundan sonra nasıl bir yol izleyeceğiz ve nasıl bir oyun bizi bekliyor gibi soruları şirket kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra yine bir yazı ile açıklayacağız. Kara Savaşları Betası’nın (Beta 2) dağıtılması, yeni bir görsel yayınlanması, yeni bir video yayınlanması gibi bir düşüncemiz şu anda yoktur. Yeni yol haritası hazırlandığında tüm bu sorulara cevap bulabileceksiniz.

Boğaz Harbi’ni, http://facebook.com/bogazharbi ve http://twitter.com/bogazharbi adresinden ve http://bogazharbi.com http://bogazharbi.net http://bogazharbi.org http://boğazharbi.com (evet yanlış duymadığınız yumuşak g le boğazharbi.com 😉 ) adreslerinden arzu ettiğiniz birisi üzerinden 😀 takip edebilirsiniz.

Oyun hakkındaki görüş ve önerilerinizi, fikir ve eleştirilerinizi, enine boyuna tartışmak ve fikir alışverişinde bulunmak için 7/24 açık olan http://bogazharbi.com/forum adresindeki forumumuza herkesi davet ediyoruz.
Yazıyı yorumla

Kodgraf Oyun Stüdyosu